Szukaj  "Zarządzalny Switch Ethernet" znaleziono 19 rezultatów.

  • 1 271,00 zł netto In Stock

    12 portowy niezarządzalny switch 8*10/100/1000Tx + 4*100/1000 SFP, temp. pracy od -10°C do 70°C

    1 271,00 zł netto
    Towar dostępny
  • 1 436,00 zł netto In Stock

    12 portowy niezarządzalny switch 8*10/100/1000Tx + 4*100/1000 SFP, temp. pracy od -40°C do 75°C

    1 436,00 zł netto
    Towar dostępny
  • 1 952,00 zł netto Out of stock

    5 portowy zarządzalny switch 4*10/100/1000Tx + 1*100/1000 SFP, temp. pracy od -40°C do 75°C

    1 952,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 1 679,00 zł netto Out of stock

    6 portowy zarządzalny switch 4*10/100Tx + 2*100Fx Multi-mode 2Km, temp. pracy od -10°C do 70°C

    1 679,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 1 679,00 zł netto Out of stock

    6 portowy zarządzalny switch 4*10/100Tx + 2*100Fx Multi-mode 2Km, ST Connector, temp. pracy od -10°C do 70°C

    1 679,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 1 745,00 zł netto Out of stock

    6 portowy zarządzalny switch 4*10/100Tx + 2*100Fx Multi-mode 2Km, ST Connector, temp. pracy od -40°C do 75°C

    1 745,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 1 788,00 zł netto Out of stock

    6 portowy zarządzalny switch 4*10/100Tx + 2*100Fx Single Mode 30Km

    1 788,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 2 203,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100/1000Tx + 2*100/1000 SFP Multi-Mode 2Km | temperatura pracy -40 ° C do 75 ° C

    2 203,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 2 115,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100Tx Ports + 2*100Fx, Single-Mode 30Km | temperatura pracy -10 ° C do 70 ° C

    2 115,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 2 301,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100Tx + 2*100Fx, Single-Mode 30Km | temperatura pracy -40 ° C do 75 ° C

    2 301,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 2 115,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100Tx Ports + 2*100Fx Single-Mode 30Km, złacze ST | temperatura pracy -10 ° C do 70 ° C

    2 115,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 2 301,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100Tx + 2*100Fx Single-Mode 30Km, złacze ST | temperatura pracy -40 ° C do 75 ° C

    2 301,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka

Producenci

  • Aaeon
  • Abaco Systems
  • Adlink
  • Advantech
  • Antaira
  • Apacer
  • APLEX TECHNOLOGY
  • Apro
  • ATP
  • Cactus
  • Erico
  • Faytech
  • FSP
  • Hoffman
  • Inny
  • McLean
  • Microsoft
  • NETIO
  • Nexcom
  • Onyx
  • Pentair
  • Protech Systems
  • Raritan
  • SanDisk
  • Schroff
  • Tews
  • VIA
  • Vivotek