Switche zarządzalne 

    Switche zarządzalne
  • 1 897,00 zł netto Out of stock

    6 portowy zarządzalny switch 5*10/100/1000Tx + 1*100/1000 SFP | temperatura pracy -10 ° C do 70 ° C

    1 897,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 1 995,00 zł netto Out of stock

    6 portowy zarządzalny switch 5*10/100/1000Tx + 1*100/1000 SFP | temperatura pracy -40 ° C do 75 ° C

    1 995,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 2 017,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6x 10/100TX, 2x 100FX, MM 2km, temp. pracy od -10°C do 70°C

    2 017,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 2 203,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6x 10/100TX, 2x 100FX, MM 2km, temp. pracy od -40°C do 75°C

    2 203,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 2 017,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100/1000Tx + 2*100/1000 SFP Multi-Mode 2Km | temperatura pracy -10 ° C do 70 ° C

    2 017,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 2 203,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100/1000Tx + 2*100/1000 SFP Multi-Mode 2Km | temperatura pracy -40 ° C do 75 ° C

    2 203,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 2 115,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100Tx Ports + 2*100Fx, Single-Mode 30Km | temperatura pracy -10 ° C do 70 ° C

    2 115,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 2 301,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100Tx + 2*100Fx, Single-Mode 30Km | temperatura pracy -40 ° C do 75 ° C

    2 301,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 2 115,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100Tx Ports + 2*100Fx Single-Mode 30Km, złacze ST | temperatura pracy -10 ° C do 70 ° C

    2 115,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 2 301,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100Tx + 2*100Fx Single-Mode 30Km, złacze ST | temperatura pracy -40 ° C do 75 ° C

    2 301,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 1 919,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 8x 10/100/1000TX, temp. pracy od -10°C do 70°C

    1 919,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 2 104,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 8x 10/100/1000TX, temp. pracy od -40°C do 75°C

    2 104,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 6 552,00 zł netto Oczekiwanie na dostawę

    Karta graficzna advoli 4 x RJ45 HDBaseT™, 2 x RJ45 10/100, AMD Embedded E8860, FHD 100m

    6 552,00 zł netto
    Oczekiwanie na dostawę
  • 4 744,00 zł netto Oczekiwanie na dostawę

    Karta graficzna advoli 4 x RJ45 HDBaseT™, AMD Embedded E8860, FHD 70m

    4 744,00 zł netto
    Oczekiwanie na dostawę
  • 7 908,00 zł netto Oczekiwanie na dostawę

    Karta graficzna advoli 6 x RJ45 HDBaseT™, AMD Embedded E9550, UHD 40m

    7 908,00 zł netto
    Oczekiwanie na dostawę
  • 5 876,00 zł netto Oczekiwanie na dostawę

    Karta graficzna advoli 6 x RJ45 HDBaseT™, AMD Embedded E8860, FHD 70m

    5 876,00 zł netto
    Oczekiwanie na dostawę

Producenci

  • Aaeon
  • Abaco Systems
  • Adlink
  • Advantech
  • Advoli
  • Antaira
  • Apacer
  • APLEX TECHNOLOGY
  • Apro
  • ATP
  • Cactus
  • Erico
  • Faytech
  • FSP
  • Hoffman
  • Inny
  • McLean
  • Microsoft
  • NETIO
  • Nexcom
  • Onyx
  • Pentair
  • Protech Systems
  • Raritan
  • SanDisk
  • Schroff
  • Tews
  • VIA
  • Vivotek