Switche zarządzalne 

    Switche zarządzalne
  • 3 004,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6x 10/100TX, 2x 100FX, MM 2km, temp. pracy od -10°C do 70°C

    3 004,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 3 270,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6x 10/100TX, 2x 100FX, MM 2km, temp. pracy od -40°C do 75°C

    3 270,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 3 004,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100/1000Tx + 2*100/1000 SFP Multi-Mode 2Km | temperatura pracy -10 ° C do 70 ° C

    3 004,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 3 270,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100/1000Tx + 2*100/1000 SFP Multi-Mode 2Km | temperatura pracy -40 ° C do 75 ° C

    3 270,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 3 021,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100Tx Ports + 2*100Fx, Single-Mode 30Km | temperatura pracy -10 ° C do 70 ° C

    3 021,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 3 253,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100Tx + 2*100Fx, Single-Mode 30Km | temperatura pracy -40 ° C do 75 ° C

    3 253,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 3 021,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100Tx Ports + 2*100Fx Single-Mode 30Km, złacze ST | temperatura pracy -10 ° C do 70 ° C

    3 021,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 3 253,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 6*10/100Tx + 2*100Fx Single-Mode 30Km, złacze ST | temperatura pracy -40 ° C do 75 ° C

    3 253,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 2 697,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 8x 10/100/1000TX, temp. pracy od -10°C do 70°C

    2 697,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 2 863,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 8x 10/100/1000TX, temp. pracy od -40°C do 75°C

    2 863,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 3 726,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 4x 10/100/1000TX, 4x 100/1000 SFP, temp. pracy od -10°C do 70°C

    3 726,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 4 116,00 zł netto Out of stock

    8 portowy zarządzalny switch 4x 10/100/1000TX, 4x 100/1000 SFP, temp. pracy od -40°C do 75°C

    4 116,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka

Producenci

  • Aaeon
  • Abaco Systems
  • Adlink
  • Advantech
  • Advoli
  • Antaira
  • Apacer
  • APLEX TECHNOLOGY
  • Apro
  • ATP
  • Cactus
  • Erico
  • Faytech
  • FSP
  • Hoffman
  • Inny
  • McLean
  • Microsoft
  • NETIO
  • Nexcom
  • Onyx
  • Pentair
  • Protech Systems
  • Raritan
  • SanDisk
  • Schroff
  • SILICON POWER
  • Tews
  • VIA
  • Vivotek