Lista produktów producenta: Antaira

  • 813,00 zł netto Out of stock

     Jego zaletą jest możliwość zasilania kamery IP, telefonu VOIP czy Access Point.

    813,00 zł netto
    Towar na zamówienie
    Do koszyka
  • 19,12 zł netto In Stock
    Sale!

    SFP-100M to wysokiej jakości moduł SFP zapewniający pasmo do 155 Mb/s. Moduł jest zasilany z 3,3V i używa fali o długości 1310nm. Moduł jest zgodny z Multi-Source Agreement (MSA) Small Form Factor Pluggable (SFP).

    19,12 zł netto
    Towar dostępny

Producenci

  • Aaeon
  • Abaco Systems
  • Adlink
  • Advantech
  • Advoli
  • Antaira
  • Apacer
  • APLEX TECHNOLOGY
  • Apro
  • ATP
  • Cactus
  • Erico
  • Faytech
  • FSP
  • Hoffman
  • Inny
  • McLean
  • Microsoft
  • NETIO
  • Nexcom
  • Onyx
  • Pentair
  • Protech Systems
  • Raritan
  • SanDisk
  • Schroff
  • SILICON POWER
  • Tews
  • VIA
  • Vivotek